Здай кров, врятуй життя!
Для збереження життя хворих донори необхідні постійно, кожний день, щохвилини.
Ставши донором, Ви врятуєте не одне життя дорослої чи маленької людини.
Пацієнти та медичні працівники дуже вдячні за Ваш патріотичний вчинок.
Ми завжди Вам раді!Святкова пора – це час для того, щоб потурбуватися не лише про себе та своїх близьких, але і про тих, хто перебуває в складних життєвих обставинах та потребує допомоги. Тому Сумський обласний центр служби крові протягом місяця проводить акцію «Новорічний Миколай», щоб створити резерв компонентів крові на період вихідних та свят. Передусім – для маленьких пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, які потребують багаточисельних переливань компонентів крові у період лікування.

Просмотров: 325 | Дата: 21.12.2017

Вже доброю традицією став випуск кишенькових календариків на наступний рік від Сумського обласного центру служби крові. Але цього року вони змінилися - вперше на них розміщено фотографії реальних сумських донорів - людей, які подають приклад допомоги іншим. Моделями для календарів стали лідер донорського руху м.Суми, офіцер Національної поліції, координатор донорського руху сумських християн-протестантів Вячеслав Ганнич (Vyacheslav Gannich) та учасниця донорського руху Nova Krov, психолог, психотерапевт Оксана Мищенко (Mishchenko Oksana).

Просмотров: 285 | Дата: 21.12.2017

Впровадження сучасного європейського досвіду – це головна риса, яка відрізняє Сумський обласний центр служби крові від аналогічних закладів в Україні. Недавно делегація СОЦСК здійснила першу поїздку до Литви з метою вивчення досвіду литовців в організації служби крові.

Просмотров: 342 | Дата: 18.12.2017

Протягом грудня Сумський обласний центр служби крові проводить благодійну акцію «Новорічний Миколай». Кров збирають для дітей відділення онкогематології Сумської обласної дитячої лікарні. 13 грудня до благодійної місії долучилися працівники компанії «Фармак», які завітали до Шосткинського відділення СОЦСК, щоб стати донорами.

Просмотров: 202 | Дата: 18.12.2017

« 1 2 3 4 ... 47 48 »