Здай кров, врятуй життя!
Для збереження життя хворих донори необхідні постійно, кожний день, щохвилини.
Ставши донором, Ви врятуєте не одне життя дорослої чи маленької людини.
Пацієнти та медичні працівники дуже вдячні за Ваш патріотичний вчинок.
Ми завжди Вам раді!5 грудня – міжнародний день волонтера. Для України це – особливе свято, адже в нашій країні волонтери опікуються низкою найважливіших для суспільства питань. Одним із них є донорство крові, яка має вирішальне значення для лікування хворих.
Постійними учасниками благодійних акцій, які проходять у Сумському обласному центрі крові, є члени міського осередку ВО «Батьківщина» та ВМГО «Батьківщина молода». Для них донорство стало вже доброю традицією – тож і святковий день батьківщинівці відзначили масовою благодійною акцією на користь онкохворих дітей.

Просмотров: 277 | Дата: 07.12.2017

5 грудня у Сумському обласному центрі крові розпочалася акція студентів Сумського медичного коледжу, присвячена Міжнародному дню волонтера. Протягом трьох днів студенти приходитимуть до СОЦСК за розробленим для них графіком, щоб безкоштовно здати кров для онкохворих дітей. Для учбового закладу акція «Донор – це не тільки слово» є традиційною, адже багато майбутніх медиків, досягнувши 18-річного віку, стають донорами. За безоплатну здачу крові вони отримують не лише передбачені законом вихідні, але й бали до особистого студентського рейтингу. Адже адміністрація закладу переконана, що дієве співчуття і милосердя – це одна з головних рис для медичного працівника, і її потрібно виховувати ще на етапі навчання.

Просмотров: 344 | Дата: 07.12.2017

Вже незабаром – найочікуваніші зимові свята. Це час для радості, чарівної казки, а також милосердя та добрих справ. Далеко не всі діти зможуть прийти на новорічні ранки у школах та дитсадках і отримати подарунки. Деякі з них проводять свята у лікарнях – адже у хвороби не буває свят. І доки ми будемо збиратися в теплих і радісних домівках за святковим столом, до лікарень будуть все так же привозити жертв нещасних випадків, там залишатимуться онкохворі та пацієнти з захворюваннями крові, у яких може будь-якої хвилини з’явитися необхідність у терміновому переливанні.

Просмотров: 394 | Дата: 29.11.2017

  Донорська кров – завжди потрібна. Її чекають онкохворі і жертви катастроф, поранені і породіллі. Донорські традиції, які вже народилися в Сумах, мають особливе значення для порятунку людських життів. Один з найчисельніших донорських рухів у обласному центрі утворили християни протестантських церков, які не лише самі регулярно здають кров на благодійній основі, а й залучають до цього колег і знайомих. Найчастіше здають для онкохворих дітей – адже пацієнтам обласної дитячої лікарні необхідні багато чисельні переливання крові в період лікування, це їх єдиний шанс на одужання. Допомога благодійних донорів дає можливість забезпечити дітей препаратами крові безкоштовно.

Просмотров: 283 | Дата: 29.11.2017

« 1 2 3 4 5 ... 47 48 »